Rozwiązanie Awake Security w ofercie dystrybucyjnej CLICO

2020-11-13

Z końcem września 2020 roku firma Arista Networks, światowy lider w dziedzienie sieci i data center, ogłosiła wejście w finalny etap przejęcia Awake Security - dostawcy zaawansowanego rozwiązania typu NDR (Network Detection and Response) do monitorowania sieci oraz detekcji incydentów pojawiających się w środowiskach IT.

Z końcem września 2020 roku firma Arista Networks, światowy lider w dziedzienie sieci i data center, ogłosiła wejście w finalny etap przejęcia Awake Security - dostawcy zaawansowanego rozwiązania typu NDR (Network Detection and Response) do monitorowania sieci oraz detekcji incydentów pojawiających się w środowiskach IT. Na skutek przejęcia, w portfolio dystrybucyjnym CLICO już teraz dostępny jest produkt:

Awake, który obserwuje środowisko i analizuje połączenia sieciowe, aby autonomicznie wykrywać, profilować i klasyfikować każde urządzenie, użytkownika i aplikacje w dowolnej sieci. Umożliwa to lepsze rozumienie płaszczyzny potencjalnego ataku oraz elementów biorących w nim udział, identyfikację zagrożeń, a co za tym idzie szybszą reakcję.

Szczegółowe informacje o rozwiązaniu: https://www.arista.com/en/products/awake-security-platform