Nowoczesna sieć kampusowa w IE Tower dzięki rozwiązaniu Arista Networks!

2023-11-21

Uniwersytet IE w Madrycie wybrał firmę Arista do budowy wydajnej sieci kampusowej w wieżowcu IE, obsługującej ponad 7 000 pracowników i studentów. W ramach tego projektu, Arista Networks została wybrana, aby dostarczyć nie tylko rozwiązanie Wi-Fi najwyższej jakości, ale także kompleksową infrastrukturę sieciową z systemem zarządzania w chmurze. Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie, niezawodne połączenie dla studentów na kampusie, a jednocześnie dostarczają wysokiej jakości dźwięku i obrazu dla efektywnej nauki zdalnej.

Uniwersytet IE w Madrycie wybrał firmę Arista do budowy wydajnej sieci kampusowej w wieżowcu IE, obsługującej ponad 7 000 pracowników i studentów.

W ramach tego projektu, Arista Networks została wybrana, aby dostarczyć nie tylko rozwiązanie Wi-Fi najwyższej jakości, ale także kompleksową infrastrukturę sieciową z systemem zarządzania w chmurze. Nasze rozwiązania umożliwiają szybkie, niezawodne połączenie dla studentów na kampusie, a jednocześnie dostarczają wysokiej jakości dźwięku i obrazu dla efektywnej nauki zdalnej.