Dla Partnerów

Program partnerski Arista Networks to nie tylko możliwość rejestracji projektów, ale także wiele innych korzyści takich jak wsparcie handlowe i techniczne w prowadzeniu projektów czy dostęp do cen specjalnych. Partnerzy Arista Networks otrzymują też dostęp do szeregu szkoleń i webinariów. Program oferuje 3 poziomy partnerstwa – AUTHORIZED, ELITE oraz ELITE PLUS.

Zostań Partnerem

Jeśli chcesz zostać autoryzowanym partnerem Arista Networks, wypełnij poniższy formularz. Twoja rejestracja podlega weryfikacji i zatwierdzeniu przez Arista. Przedstawiciel Arista Networks lub CLICO skontaktuje się z Tobą w ciągu 5 dni roboczych.

Zarejestruj projekt

Tu istniejący partnerzy Arista Networks mogą zgłosić projekt ale także przeglądać i uaktualniać status zgłoszonych już projektów. Działania takie są bardzo istotne dla ochrony poczynionych inwestycji. Umożliwią nam także realizację pomocy w zamknięciu projektu zarówno pod względem technicznym jak i logistycznym. Rejestracja i późniejsze informacje o projektach to także wymóg wielu producentów. Aby zarejestrować projekt wymagane jest posiadanie konta w Portalu partnerskim CLICO.

Sprawdź